Oferta pracy

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie

OFERTA PRACY:
Pielęgniarz/ka – opiekun/ka

Wymagania formalne:

1. Pielęgniarka/pielęgniarz posiadająca/y aktualne prawo wykonywania zawodu

Główne obowiązki:

- sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób z wieloraką niepełnosprawnością,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
- dbałość o warunki sanitarno-higieniczne placówki.

Wymagane dokumenty:

1. aktualne CV,
2. list motywacyjny,
3. kserokopie (lub skan) dokumentów poświadczających kwalifikacje.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm."

Miejsce i warunki pracy:

- Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, ul. Mickiewicza 13, 43-400 Cieszyn,
- umowa o pracę poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym,
- zatrudnienie nastąpi w styczniu 2016 r.

Oferty należy składać do dnia 10-01-2016 roku mailowo na adres: kontakt/małpa/psouu.cieszynski.info, listownie lub osobiście: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie ul. Mickiewicza 13 43-400 Cieszyn.

Informujemy, że po weryfikacji przesłanych ofert wybrani/e kandydaci/tki zostaną zaproszeni/e na rozmowę kwalifikacyjną.

KONTAKT

Nasze dane kontaktowe, napisz do nas.

PSONI Koło w Cieszynie

ul. Zamkowa 4
43-440 Bażanowice

33 858 05 89

kontakt@psonicieszyn.org

Inspektor ochrony danych osobowych:
Ewa Piotrowska
iodo@psonicieszyn.org

KRS: 0000070261
NIP: 548-10-52-070

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Bażanowicach

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Bażanowicach

Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Bażanowicach

sekretariat@psonicieszyn.org

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Cieszynie

ul. Mickiewicza 13
43-400 Cieszyn

33 858 13 64

Rehabilitacja Medyczna

rejestracja@psonicieszyn.org

Świetlica Terapeutyczna

swietlica@psonicieszyn.org

Bank Spółdzielczy w Cieszynie: 12 8113 0007 2001 0002 9304 0001